Rankingi

Ranking za rok 2016:

Puchar Polski:
(liczony metodą pucharową)

Zielona Lubin Krosno Poznań Suma %
Góra
1 Cezary Janas 34 30 32 11 96 100,00
2 Rafał Budzoń 14 10 22 21 57 59,38
3 Leszek Małmyga 24 0 12 6 42 43,75
4 Michał Sokołowski 3 0 4 31 38 39,58
5 Adam Siama 4 20 0 1 25 26,04
6 Jarosław Grzesica 9 0 2 0 11 11,46
7 Piotr Górny 0 5 0 0 5 5,21
8 Zbigniew Chrószcz 2 0 0 0 2 2,08
9 Andrzeh Piłatowicz 0 0 1 0 1 1,04
9 Oskar Makarski 1 0 0 0 1 1,04
11 Michał Wiśniewski 0 0 0 0 0 0,00
12 Marek Arasimowicz 0 0 0 0 0 0,00
13 Jerzy Mataczyno 0 0 0 0 0 0,00
14 Krzysztof Przybytek 0 0 0 0 0 0,00
15 Krzysztof Hilbrycht 0 0 0 0 0 0,00
16 Łukasz Dańczyszyn 0 0 0 0 0 0,00
17 Rafał Muchowski 0 0 0 0 0 0,00
18 Roman Maślanka 0 0 0 0 0 0,00
19 Marek Zalewski 0 0 0 0 0 0,00
opracował: Czarek Janas
 _________________

Mistrzostwa Polski:

 _________________

Kadra Narodowa:

PP MP Z1 Z2 Suma
1 Cezary Janas   100,00 93,65 94,80 95,50   384
2 Rafał Budzoń   59,38 93,73 97,30 90,80   341
3 Michał Sokołowski 39,58 100,00 94,20 95,50   329
4 Adam Siama 26,04 90,52 96,71 96,15 309
5 Jarosław Grzesica 11,46 97,22 90,60 91,70 291
6 Leszek Małmyga 43,75 95,21 87,40 0,00 226

opracował: Czarek Janas

____________________________

Ranking za rok 2015:

Puchar Polski:
(liczony metodą tradycyjną)

Ranking F3K – 2015 PUCHAR POLSKI
# Zawodnik Licencja Klub PP_Zielona Góra PP_Lubin PP_Pruszcz PP_Poznań Razem
1 Rafał Budzoń POL-4659 GSML-Bielsko Biała 99,52 100,00 100,00 90,83 299,52
2 Jarosław Grzesica POL-3379 AZM-Lubin 99,01 93,93 94,46 99,82 293,29
3 Leszek Małmyga POL-4578 AZL-Zielona Góra 96,93 96,96 94,27 288,16
4 Adam Siama POL-3938 APO-Poznań 98,32 94,04 94,18 286,54
5 Cezary Janas POL-5893 AW Warszawa 100,00 76,97 85,21 100,00 285,21
6 Michał Sokołowski POL-7447 AW-Warszawa 94,90 95,02 90,21 91,44 281,36
7 Marek Zalewski POL-6923 AG-Gdańsk 77,77 60,70 67,92 206,39
8 Krzysztof Hilbrycht POL-6256 AG Kartuzy 76,25 81,65 157,90
9 Krzysztof Przybytek POL-3754 MTSR-Sowiniec 44,56 55,08 55,44 155,08
10 Piotr Skibiński-J POL-7419 AZL-Zielona Góra 71,37 76,53 147,90
11 Marek Arasimowicz POL-5365 LL-Świdnik 66,45 77,06 143,51
12 Michał Wiśniewski POL-7439 AZL-Zielona Góra 68,76 72,86 141,62
13 Dominik Kędzierski POL-7189 AZL-Zielona Góra 88,82 88,82
14 Sebastian Węclewski POL-7199 AZL-Zielona Góra 74,37 74,37
15 Roman Maślanka POL2497 AG-Gdańsk 73,02 73,02
16 Oskar Makarski POL-7317 AZL-Zielona Góra 65,61 65,61
17 Łukasz Dańczyszyn-J POL-7286 APDKP-SL-Krosno 52,03 52,03
18 Rafał Muchowski POL-7325 APDKP-SL-Krosno 49,69 49,69
19 Jerzy Mataczyno POL-7222 AW- Wrocław 45,03 45,03

 

Mistrzostwa Polski:

# Zawodnik Licencja Klub MP_Lubin
1 Rafał Budzoń POL-4659 GSML-Bielsko Biała 100,00
2 Leszek Małmyga POL-4578 AZL-Zielona Góra 98,20
3 Jarosław Grzesica POL-3379 AZM-Lubin 96,09
4 Michał Sokołowski POL-7447 AW-Warszawa 93,25
5 Adam Siama POL-3938 APO-Poznań 93,22
6 Cezary Janas POL-5893 AW Warszawa 84,24
7 Dominik Kędzierski POL-7189 AZL-Zielona Góra 82,58
8 Krzysztof Hilbrycht POL-6256 AG Kartuzy 82,48
9 Michał Wiśniewski POL-7439 AZL-Zielona Góra 73,84
10 Piotr Skibiński-J POL-7419 AZL-Zielona Góra 72,06
11 Marek Arasimowicz POL-5365 LL-Świdnik 69,96
12 Marek Zalewski POL-6923 AG-Gdańsk 56,65
13 Krzysztof Przybytek POL-3754 MTSR-Sowiniec 51,56
14 Łukasz Dańczyszyn-J POL-7286 APDKP-SL-Krosno 45,70
15 Rafał Muchowski POL-7325 APDKP-SL-Krosno 41,16

 

Kadra Narodowa:

PP MP PŚ-Zielona Eurotour/MŚ Punkty Wynik %
1 Rafał Budzoń 100,00 100,00 96,43 95,64 bratisl 98,02 100,00%
2 Cezary Janas 76,83 84,24 91,71 94,25 ludb 86,76 88,51%
3 Jarosław Grzesica 58,54 96,09 91,56 99,59 bratisl 86,44 88,19%
4 Adam Siama 20,73 93,22 90,01 86,48 hert 72,61 74,08%
5 Dominik Kędzierski 1,22 82,58 94,16 87,92 66,47 67,81%
6 Michał Sokołowski 25,61 93,25 90,66 0,00 52,38 53,44%
7 Leszek Małmyga 39,02 98,20 0,00 0,00 34,31 35,00%