Rankingi

Ranking za rok 2017 (aktualny na dzień 01.09.2017):

Puchar Polski:
(liczony metodą pucharową)

Zielona Lubin Piła Krosno Poznań Kraków Suma %
Góra
1 Cezary Janas 33 32 3 30 95 100,00
2 Rafał Budzoń 13 12 28 20 61 64,21
3 Michał Sokołowski 8 22 0 0 30 31,58
4 Leszek Małmyga 23 1 0 0 24 25,26
5 Andrzej Piłatowicz 0 0 18 0 18 18,95
6 Adam Siama 2 7 8 0 17 17,89
7 Łukasz Dańczyszyn 0 0 0 10 10 10,53
8 Mateusz Skuza 0 0 0 5 5 5,26
9 Jarosław Grzesica 3 0 0 0 3 3,16
10 Jerzy Juraszek 0 2 0 0 2 2,11
11 Michał Wiśniewski 1 0 0 0 1 1,05
12-25 Marek Arasimowicz 0 0 0 0 0 0,00
12-25 Mateusz Banach 0 0 0 0 0 0,00
12-25 Kacper Chrószcz 0 0 0 0 0 0,00
12-25 Zbigniew Chrószcz 0 0 0 0 0 0,00
12-25 Michał Filas 0 0 0 0 0 0,00
12-25 Sławomir Janke 0 0 0 0 0 0,00
12-25 Daniel Perzyński 0 0 0 0 0 0,00
12-25 Krzysztof Przybytek 0 0 0 0 0 0,00
12-25 Henryk Urban 0 0 0 0 0 0,00
12-25 Mariusz Urban 0 0 0 0 0 0,00
12-25 Mariusz Jaroszak 0 0 0 0 0 0,00
12-25 Paweł Królicki 0 0 0 0 0 0,00
12-25 Maciej Tygar 0 0 0 0 0 0,00
12-25 Adam Stach 0 0 0 0 0 0,00
opracował: Czarek Janas
 ________________

Kadra Narodowa:

PP MP Z1 Z2 Suma
1 Cezary Janas 100 100 98 99 397
2 Rafał Budzoń 64 90 97 97 348
3 Michał Sokołowski 32 91 97 93 313
4 Adam Siama 18 98 92 92 299
5 Leszek Małmyga 25 94 88 91 298
6 Jarosław Grzesica 3 94 94 93 284
7 Andrzej Piłatowicz 19 82 94 84 279
8 Michał Wiśniewski 1 86 86 88 262
9 Zbigniew Chrószcz 0 81 79 78 238
10 Marek Arasimowicz 0 72 71 67 210
11 Krzysztof Przybytek 0 53 63 58 174
12 Krzysztof Hilbrycht 0 0 87 84 171
13 Michał Filas 0 0 70 69 138
14 Sebastian Węclewski 0 0 66 69 135
15 Kacper Chrószcz 0 47 37 45 129
16 Sławomir Janke 0 0 67 59 125
17 Mateusz Banach 0 0 58 59 117
18 Piotr Górny 0 91 0 0 91
19 Jerzy Juraszek 2 88 0 0 90
20 Eryk Halaburda 0 83 0 0 83
21 Dariusz Szafarowicz 0 77 0 0 77
22 Daniel Perzyński 0 0 58 0 58
23 Wojciech Koszelski 0 57 0 0 57
24 Przemysław Żurawski 0 51 0 0 51
25 Kacper Krempa 0 46 0 0 46
26 Mateusz Czerkies 0 41 0 0 41
27 Sebastian Florek 0 37 0 0 37
28 Łukasz Dańczyszyn 11 0 0 0 11
29 Mateusz Skuza 5 0 0 0 5
30-35 Henryk Urban 0 0 0 0 0
30-35 Mariusz Urban 0 0 0 0 0
30-35 Mariusz Jaroszak 0 0 0 0 0
30-35 Paweł Królicki 0 0 0 0 0
30-35 Maciej Tygar 0 0 0 0 0
30-35 Adam Stach 0 0 0 0 0
opracował: Czarek Janas
 _________________

Ranking za rok 2016:

Puchar Polski:
(liczony metodą pucharową)

Zielona Lubin Krosno Poznań Suma %
Góra
1 Cezary Janas 34 30 32 11 96 100,00
2 Rafał Budzoń 14 10 22 21 57 59,38
3 Leszek Małmyga 24 0 12 6 42 43,75
4 Michał Sokołowski 3 0 4 31 38 39,58
5 Adam Siama 4 20 0 1 25 26,04
6 Jarosław Grzesica 9 0 2 0 11 11,46
7 Piotr Górny 0 5 0 0 5 5,21
8 Zbigniew Chrószcz 2 0 0 0 2 2,08
9-10 Andrzej Piłatowicz 0 0 1 0 1 1,04
9-10 Oskar Makarski 1 0 0 0 1 1,04
11-24 Michał Wiśniewski 0 0 0 0 0 0,00
11-24 Marek Arasimowicz 0 0 0 0 0 0,00
11-24 Jerzy Juraszek 0 0 0 0 0 0,00
11-24 Krzysztof Przybytek 0 0 0 0 0 0,00
11-24 Krzysztof Hilbrycht 0 0 0 0 0 0,00
11-24 Łukasz Dańczyszyn 0 0 0 0 0 0,00
11-24 Rafał Muchowski 0 0 0 0 0 0,00
11-24 Daniel Perzyński 0 0 0 0 0 0,00
11-24 Marek Zalewski 0 0 0 0 0 0,00
11-24 Henryk Urban 0 0 0 0 0 0,00
11-24 Piotr Skibiński 0 0 0 0 0 0,00
11-24 Mateusz Banach 0 0 0 0 0 0,00
11-24 Mateusz Skuza 0 0 0 0 0 0,00
11-24 Kacper Chrószcz 0 0 0 0 0 0,00
opracował: Czarek Janas
 _________________

Mistrzostwa Polski:

 _________________

Kadra Narodowa:

PP MP Z1 Z2 Suma
1 Cezary Janas   100,00 93,65 94,80 95,50   384
2 Rafał Budzoń   59,38 93,73 97,30 90,80   341
3 Michał Sokołowski 39,58 100,00 94,20 95,50   329
4 Adam Siama 26,04 90,52 96,71 96,15 309
5 Jarosław Grzesica 11,46 97,22 90,60 91,70 291
6 Leszek Małmyga 43,75 95,21 87,40 0,00 226
opracował: Czarek Janas

____________________________

Ranking za rok 2015:

Puchar Polski:
(liczony metodą tradycyjną)

Ranking F3K – 2015 PUCHAR POLSKI
# Zawodnik Licencja Klub PP_Zielona Góra PP_Lubin PP_Pruszcz PP_Poznań Razem
1 Rafał Budzoń POL-4659 GSML-Bielsko Biała 99,52 100,00 100,00 90,83 299,52
2 Jarosław Grzesica POL-3379 AZM-Lubin 99,01 93,93 94,46 99,82 293,29
3 Leszek Małmyga POL-4578 AZL-Zielona Góra 96,93 96,96 94,27 288,16
4 Adam Siama POL-3938 APO-Poznań 98,32 94,04 94,18 286,54
5 Cezary Janas POL-5893 AW Warszawa 100,00 76,97 85,21 100,00 285,21
6 Michał Sokołowski POL-7447 AW-Warszawa 94,90 95,02 90,21 91,44 281,36
7 Marek Zalewski POL-6923 AG-Gdańsk 77,77 60,70 67,92 206,39
8 Krzysztof Hilbrycht POL-6256 AG Kartuzy 76,25 81,65 157,90
9 Krzysztof Przybytek POL-3754 MTSR-Sowiniec 44,56 55,08 55,44 155,08
10 Piotr Skibiński-J POL-7419 AZL-Zielona Góra 71,37 76,53 147,90
11 Marek Arasimowicz POL-5365 LL-Świdnik 66,45 77,06 143,51
12 Michał Wiśniewski POL-7439 AZL-Zielona Góra 68,76 72,86 141,62
13 Dominik Kędzierski POL-7189 AZL-Zielona Góra 88,82 88,82
14 Sebastian Węclewski POL-7199 AZL-Zielona Góra 74,37 74,37
15 Roman Maślanka POL2497 AG-Gdańsk 73,02 73,02
16 Oskar Makarski POL-7317 AZL-Zielona Góra 65,61 65,61
17 Łukasz Dańczyszyn-J POL-7286 APDKP-SL-Krosno 52,03 52,03
18 Rafał Muchowski POL-7325 APDKP-SL-Krosno 49,69 49,69
19 Jerzy Mataczyno POL-7222 AW- Wrocław 45,03 45,03

 

Mistrzostwa Polski:

# Zawodnik Licencja Klub MP_Lubin
1 Rafał Budzoń POL-4659 GSML-Bielsko Biała 100,00
2 Leszek Małmyga POL-4578 AZL-Zielona Góra 98,20
3 Jarosław Grzesica POL-3379 AZM-Lubin 96,09
4 Michał Sokołowski POL-7447 AW-Warszawa 93,25
5 Adam Siama POL-3938 APO-Poznań 93,22
6 Cezary Janas POL-5893 AW Warszawa 84,24
7 Dominik Kędzierski POL-7189 AZL-Zielona Góra 82,58
8 Krzysztof Hilbrycht POL-6256 AG Kartuzy 82,48
9 Michał Wiśniewski POL-7439 AZL-Zielona Góra 73,84
10 Piotr Skibiński-J POL-7419 AZL-Zielona Góra 72,06
11 Marek Arasimowicz POL-5365 LL-Świdnik 69,96
12 Marek Zalewski POL-6923 AG-Gdańsk 56,65
13 Krzysztof Przybytek POL-3754 MTSR-Sowiniec 51,56
14 Łukasz Dańczyszyn-J POL-7286 APDKP-SL-Krosno 45,70
15 Rafał Muchowski POL-7325 APDKP-SL-Krosno 41,16

 

Kadra Narodowa:

PP MP PŚ-Zielona Eurotour/MŚ Punkty Wynik %
1 Rafał Budzoń 100,00 100,00 96,43 95,64 bratisl 98,02 100,00%
2 Cezary Janas 76,83 84,24 91,71 94,25 ludb 86,76 88,51%
3 Jarosław Grzesica 58,54 96,09 91,56 99,59 bratisl 86,44 88,19%
4 Adam Siama 20,73 93,22 90,01 86,48 hert 72,61 74,08%
5 Dominik Kędzierski 1,22 82,58 94,16 87,92 66,47 67,81%
6 Michał Sokołowski 25,61 93,25 90,66 0,00 52,38 53,44%
7 Leszek Małmyga 39,02 98,20 0,00 0,00 34,31 35,00%